Kapat

Hakkımızda


HAYATIN İÇİNDE, HEP SENİNLE! 

ECE A.Ş. %100 yerli sermaye ile 2000’li yılların başında Mangal Kömürü ve Piknik Ürünleri kategorilerinde faaliyetine başlamıştır. 2017 yılından itibaren Dilovası İmes OSB'de 30.000 m² alan üzerinde kurulu 25.000 m² kapalı alanda yaklaşık 250 kişilik çalışanıyla üretim ve pazarlama yapan Türkiye’nin öncü ve büyük firmalarından biri haline gelmiştir.

Günümüz koşullarında sürekli değişen tüketim alışkanlıklarını ve ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayan, sektörün öncü firmalarından biri haline gelen ECE A.Ş.; tek kullanımlık ürünler, kömür&mangal ürünleri, hijyen ürünleri, mutfak yardımcıları, çöp torbaları ve temizlik yardımcıları olarak 6 farklı kategoride faaliyet göstermektedir.

Faaliyette bulunduğu sektörlere yön veren ve başarılı firmalarından biri olan ECE A.Ş. 2020 yılında yaşanan pandemi sürecinde Türkiye ve Dünyadaki diğer ülkelerin en büyük ihtiyacı olan tıbbi maske üretimine başlamış, çok kısa zamanda kategorinin güvenilir ve lider markalarından biri olmuştur.

ECE A.Ş. ulusal ve yerel zincirler, discount marketler, eczaneler, ev dışı tüketim kanalları, online pazarlar ve Türkiye’nin en ücra köşesindeki marketlere kadar geniş yelpazede satış noktalarında ürünlerini tüketicileri ile buluşturmaktadır.

Avrupa, Asya, Afrika ve Ortadoğu ülkelerine ihracat gerçekleştiren ECE A.Ş. 25.000 m² üretim alanı, bilgi birikimi, arge yatırımları ve bölümünde uzman kadrosu ile hayatın içinde, hep seninle mottosu ile tüketicilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

ecesanalmarket © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır